Canlı Tombala Oyna | Canlı tombala Siteleri

Ağustos 12, 2021 Kapalı Yazar: Larry Rodriguez

Canlı Tombala Oyna

Tombala gerek Ramazan gerekse yılbaşı gecelerinin en çok tercih edilen oyunlarından birisidir. Şansa dayalı olmasından dolayı genel kuralları son derece kolaydır. Canlı tombala oyna işlemini, lisanslı ve aynı zamanda güvenilir olan yabancı kökenli siteler üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için üyelik almak şarttır.

Tombala Nedir?

Tombala, birden fazla kişi ile oynanan ve tam anlamıyla şansa dayalı olan bir oyun türü olarak karşımıza çıkıyor. Canlı tombala oyna işlemi çerçevesinde ilk olarak kart satın alınması gerekmektedir. Bunun ardından çekiliş yapılır. Önemli olan ise bu süreç içerisinde çıkan sayılarla sizin kartınızdaki rakamları eşleştirmektir. Böylelikle kazanmış olursunuz.

Online tombala oyunu bu açıdan bakıldığı zaman çok kolay olan kurallarıyla dikkat çekmektedir. Yaşı 18’den büyük olan herkesin katılımı söz konusudur ve bu noktada hiçbir engelleme yoktur. Aynı zamanda üyelik almak ve yatırımı çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlamak gerekmektedir.

Tombala Oyun Kuralları Nasıldır?

Canlı tombala oyna için resmi siteye erişimin hemen ardından oyun girişini yapmak için süreci başarılı bir biçimde sonlandırmak lazım. Kurallara baktığımız zaman 90 tane rakamın olduğunu görmekteyiz. Bunlar kapalı bir biçimde dizayn edilmiş olan kürenin içinde yer alırlar. Aynı zamanda katılımı sağlamış olan kişilerin minimum bir tane olmak üzere kart satın alması gerekmektedir.

Kartta yer alan sayılarla, tombala küresi içerisinden gerçekleştirilecek olan çekimin sonrasında ortaya çıkacak rakamların aynı olması gerekmektedir. Tüm rakamların yakalanmasının ardından oyunu da kazanmış olursunuz. Tombala kuralları çok basit ve kolaydır. Burada unutulmaması gereken şeylerin başında, her daim şans faktörünün öne çıkması gelmektedir. Bunun haricinde bir taktik ya da strateji kullanmaya gerek kalmaz.

Tombala Kartı Ne Anlama Geliyor?

Canlı tombala oyna işleminde kartın çok büyük bir önemi söz konusudur. Özel bir biçimde tasarlanmıştır. Bunun bir diğer özelliği ise tamamen elektronik olmasıdır. Kartın üzerinde rakamlar yer alır. Hepsi birbirinden farklıdır. Aynı zamanda tombala kartı üstünde 3 tane satır bulunur. Her bir satıda 5 adet rakam vardır. Toplam sayısı ise 15 olarak dikkat çekmektedir.

Oyuna katılımın sağlanmasının ardından çekilişin takip edilmesi gerekmektedir. Hem güvenli hem de sorunsuz olan bir alan üzerinden bu işlem yerine getirilir. Buradaki temel amaç, kart üzerindeki rakamların tümünü, rakiplerinizden önce yakalamak olacaktır. Bunun yanı sıra şansınızı arttırabilmek için birden fazla tombala kartını satın almak mantıklıdır. Genellikle bir üst sınırı vardır ve bu da 5 olarak belirlenmiştir. Böylelikle daha kolay kazanım elde edebilirsiniz.

Canlı Tombala Bonusları Nelerdir?

Canlı tombala bonusları şöyledir;

  • Tombala oyununa ilk defa katılım sağlayan kişiler için sunulan özel bir promosyon söz konusudur. Bunun miktarı işletmeye göre farklılık göstermektedir.
  • Bunun yanı sıra kart bonusu da mevcuttur. Yani 5 kart satın alana işletme bir kartı bedava olarak vermektedir.
  • Birçok değişik oyunda olduğu gibi geri ödeme olarak tanımlanmış discount promosyonu öne çıkar. Kayıpların belli bir miktarın üzerinde olması durumunda bunun sahibi olabilirsiniz.
  • Çevrim kurallarını bilmek ve ona göre hareket etmek şarttır.

Canlı Tombala Çekilişi Nasıl Yapılır?

Online tombala çekilişi resmi siteden yerine getirilmektedir. Buna özel bir biçimde tasarlanmış olan stüdyo vardır. Aynı zamanda ilgili alanda görevlendirilmiş bir bayan krupiye söz konusudur. Katılımın sonrasında canlı yayın sayesinde ekran üzerinden hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Çekilen her sayı ekrandan gösterilir. Böylelikle çok güvenli bir ortamda oyun katılımını sağlamış olursunuz.